Hvem er vi?

Boergesen Consult ApS blev stiftet med en mission om at være bindeleddet mellem din virksomhed og dine potentielle kunder. Vi hjælper i dag virksomheder på tværs af brancher, hvor fokus er rettet mod den enkelte virksomheds vækststrategi. Til dagligt sikrer vi salgsmøder og øvrige aktiviteter, der tilsammen bidrager til målsætningen om vækst. Vores konsulenter er vores vigtigste aktiv. Hos Boergesen Consult arbejder vi individuelt med hver enkelt konsulent for at sikre, at han/hun får de rigtige rammer og betingelser, at arbejde ud fra. 

Administration

Frederik

Frederik

Adm. Direktør

Frederik@boergesen.com

Frederikke

Frederikke

Administrativ assistent

Fsl@boergesen.com

Thomas

Thomas

Teamleder

Thomas@boergesen.com

Marketing

Karan

Karan

Grafisk Designer

Karan@boergesen.com

Benjamin

Benjamin

E-mail Marketing Specialist

Benjamin@boergesen.com

Mødekonsulenter

Melanie

Melanie

Mødekonsulent

Melanie@boergesen.com

Daniel

Daniel

Mødekonsulent

Daniel@boergesen.com

Lone

Lone

Mødekonsulent

Lone@boergesen.com

Antony

Antony

Mødekonsulent

Antonys@boergesen.com
Pia

Pia

Mødekonsulent

piak@boergesen.com

Kent

Kent

Mødekonsulent

Kent@boergesen.com
Tobias

Tobias

Mødekonsulent

tobiasstelzner@boergesen.com

Sebastian

Sebastian

Mødekonsulent

Sebastian@boergesen.com

Pernille

Pernille

Mødekonsulent

Pernille@boergesen.com

Emma

Emma

Mødekonsulent

Emma@boergesen.com

Vores services

Mødebooking

Livsnerven til alt salg ligger i mødebooking, vi ved, at det første skridt imod flere kunder er, at få booket et kvalificeret salgsmøde.

Email marketing

Vidste du at Email Marketing vinder førstepladsen når der regnes på ROI? Dine kunder køber ikke dine produkter, de køber relationen.

Lead generering

For at finde de bedste og mest kvalificerede leads, skal vi ramme dine kunder med den information, som de har brug for på deres kunderejse.